Szycie odzieży roboczej


Firma Limba ma duże doświadczenie w szyciu odzieży roboczej. Nasza wiedza jest poparta wieloletnią praktyką - wiemy, które elementy ubioru są najbardziej poddatne na uszkodzenia, jaka tkanina najbardziej wytrzymała na eksploatację i jakie najlepiej zastosować szwy, aby odzież służyła długo. W oparciu o takie informacje wykorzystujemy najlepsze materiały w przystępnej cenie dla Klienta.

Uniformy są szyte według oczekiwań Klienta, wszelkie zmiany są konsultowane
z Pracodawcą w celu osiągnięcia najlepszego efektu. Każdy krój stroju jest indywidualnie dobierany dla personelu - odzież musi być wygodna, nie może krępować ruchów, ponieważ dobrze skrojone ubranie jest podstawą bezpieczeństwa pracownika.

Modne fasony, żywe kolory oraz wysoka jakość to cechy charakterystyczne dla szytych przez nas ubrań roboczych, które jednoczesnie spełnają wszelkie wymogi sanepidu związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Niewątpliwą zaletą, którą oferuje Limba jest możliwość oznaczenia odzieży emblematem z logo Państwa firmy. Barwy uniformu odpowiadające kolorystyce Państwa marki, a także wysokiej jakości tkaniny oraz wykończenia sprawiają, że stroje robocze szyte przez naszą firmę staną się elegancką wizytówką Państwa przedsiębiorstwa.

Obieg odzieży

Firmy, z którymi współpracujemy:

LIMBA

Dane kontaktowe

Limba
ul. Kazimierza Wielkiego 4
Poznań 61-863
tel. + 48 61 853 41 51
e-mail: mb@limba.org