Obsługa firm i instytucji

 

 

Wygląd pracownika firmy, którą Państwo powadzicie jest niezwykle ważny, ponieważ Klient udając się do placówki, bądź korzystając z oferowanych usług ma bezpośrednią styczność z personelem. Często to właśnie wizerunkek zatrudnionych przez Państwa osób decyduje o tym, czy Klient ponownie skorzysta z usługi. Dlatego warto zadbać o to, aby stroje pracowników były jednocześnie reklamą dla Państwa działalności.

Nasza firma m.in. specjalizuje się w szyciu odzieży roboczej dla Klientów prowadzących własny biznes, jak i dla Instytucji państwowych. W obydwu przypadkach strój dla pracowników powinien być dobrze skrojony, nie ograniczający swobody ruchów - dzięki temu spełnione zostają warunki bezpieczeństwa i higieny pracy. Materiały wykorzystane do szycia muszą być trwałe i odporne na użytkowanie, a ich barwa intensywna, nie ulegająca wypłukaniu po licznych zabiegach czyszczących.

Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych Klientów, dlatego też mamy w naszej ofercie alternatywę dla kupna odzieży - bez najmniejszych problemów mogą Państwo wynajmować od nas ubrania robocze dla swoich pracowników. Na Państwa zlecenie uszyjemy wymagane uniformy, a potem pomożemy utrzymać je w dobrym stanie oraz czystości.

Od lat mamy doświadczenie we współpracy z licznymi prywatnymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami państwowymi - mogą nam Państwo zaufać.

Firmy, z którymi współpracujemy:

LIMBA

Dane kontaktowe

Limba
ul. Kazimierza Wielkiego 4
Poznań 61-863
tel. + 48 61 853 41 51
e-mail: mb@limba.org