Czyszczenie chemiczne odzieży


   Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na polskim rynku. Dzięki wieloletniej praktyce zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę na temat jak najlepszej pielęgnacji odzieży. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego też stosujemy środki chemiczne, które przede wszystkim nie stanowią dla niego zagrożenia.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi prania w bardzo szerokim zakresie. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, aby powierzone nam rzeczy były z największą starannością wyczyszczone. Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest fakt, że używane przez nas środki czyszczące nie niszczą struktury tkaniny - materiał pozostaje trwały, a jego barwa intensywna. Pod koniec procesu prania zawsze dodajemy specjalne płyny, dzięki którym ubrania stają się miłe i delikatne w dotyku, a ich zapach jest łagodny i świeży.

Właściwie stosując wysokiej jakości środki chemiczne realizujemy m.in. usługi:
     * czyszczenia z apreturą odzieży roboczej,
     * czyszczenia skór i koców,
     * czyszczenia sukni ślubnych, wieczorowych,
oraz całego asortymentu odzieży nienadającego się do prania w domowych pralkach
(np.: żakiety, płaszcze, spodnie, marynarki, krawaty, itd.)


Mając na myśli wygodę naszego Klienta, świadczymy usługi kompleksowe, które obejmują odplamienie, czyszczenie i prasownie ubrań/materiałów. Tak przygotowana odzież jest pakowana w estetyczne wieszaki oraz folię ochronną.

Firmy, z którymi współpracujemy:

LIMBA

Dane kontaktowe

Limba
ul. Kazimierza Wielkiego 4
Poznań 61-863
tel. + 48 61 853 41 51
e-mail: mb@limba.org