O firmie


Jesteśmy firmą, która od wielu lat działa na polskim rynku. Dzięki wieloletniej praktyce zdobyliśmy doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów. Naszą misją
i hasłem przewodnim jest zadowolenie Klientów. Realizując powyższe założenie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług, wykwalifikowaną i miłą obsługę oraz na konkurencyjne ceny. Zapewniamy korzystne rabaty i ekspresowy termin wykonania usługi (już od 60 minut).
 

 

 

Nasz personel przygotowany jest zarówno do obsługi Klienta instytucjonalnego, jak i Klienta indywidualnego. Wykorzystywane przez nas najnowszej generacji urządzenia zapewniają wysoką jakość świadczonych usług czystą odzież oraz ochronę tkanin, a także krótki termin realizacji zlecenia. Stosowane przez nas środki chemiczne nie obciążają środowiska i przede wszystkim nie uczulają. Odzież oddawana jest naszym Klientom na estetycznych wieszakach, opakowana w folię, zapewniającą ochronę podczas transportu czy przechowywania.

Posiadamy wszelkie niezbędne zgłoszenia:
        * W zakresie BHP
        * Badania Państwowej Inspekcji Handlowej
        * Państwowej Inspekcji Pracy
        * Wojewódzkiej i Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej
        * Atesty Urzędu Dozoru Technicznego


Jesteśmy firmą rodzinną, co umożliwia nam bezpośredni nadzór nad naszymi punktami oraz stałą ich kontrolę. Efektem naszych starań jest bardzo wysoki poziom świadczonych usług i zadowolenie Klientów. Cechą charakterystyczną, która wyróżnia na rynku firmę 
 "LIMBA"   to szerokość naszej oferty oraz wysoka jakość wykonywanych usług, w wyniku czego renoma i marka.

Nasza firma od 1996 roku świadczy usługi dla różnych instytucji i firm na terenie Poznania oraz Bydgoszczy, a także w okolicy powyższych miast. Staramy się poznać i na bieżąco dostosowywać do potrzeb naszych Klientów.

 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

    

Firmy, z którymi współpracujemy:

LIMBA

Dane kontaktowe

Limba
ul. Kazimierza Wielkiego 4
Poznań 61-863
tel. + 48 61 853 41 51
e-mail: mb@limba.org