Pranie, krochmalenie i maglowanie


Zajmujemy się praniem odzieży, której nie da się wyczyścić w domowych warunkach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem opierającym się na technologii oszczędzania wody, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego, a stosowane przez nas środki czyszczące posiadają liczne atesty zgodne z normami Unii Europejskiej. Podczas prania stosujemy technologię wodną, dzięki której możemy doczyścić nawet uporczywe plamy i zabrudzenia na kombinezonach do paitball-a, strojach roboczych, fartuchach, obrusach, kurtkach, itd. Posiadamy specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają nam upranie dużych materiałów, np.: banerów, namiotów, ekranów, kotar, zasłon, itp.

Krochmalenie i maglowanie uzupełniają usługę prania. Dzięki takim zabiegom powierzone nam przez Klientów pościele, ręczniki, obrusy, firanki, itp. są kompleksowo przygotowane do stosowania. Dzięki krochamleniu tkanina staje się bardziej wytrzymała na jej użytkowanie, ponieważ materiał zostaje zakonserwowany - jest odporny na wchłanianie wilgoci oraz kurzu. Zaimpregnowany w ten sposób asortyment jest zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości - przekłada się to na higienę w Państwa działalności. Dzięki maglowaniu wszelkie tkaniny są idelnie gładkie, pozbawione zagnieceń - obrusy czy pościel są gotowe do użytku.

W celu najwyższej jakości usługi zalecamy naszym Klientom wybranie pełnej oferty, tzn. prasowania, krochmalenia i maglowania. Całość jest wykonywana ekspresowo, ponieważ w czasie maksymalnie dwóch dni roboczych.

Firmy, z którymi współpracujemy:

LIMBA

Dane kontaktowe

Limba
ul. Kazimierza Wielkiego 4
Poznań 61-863
tel. + 48 61 853 41 51
e-mail: mb@limba.org